Nasz apartament jest idealną bazą wypadową do zwiedzania Beskidu Sądeckiego.
Poniżej przedstawiamy kilka z wielu atrakcji dostępnych w naszej okolicy.

wieża widokowa 🌄

Kolejna wyjątkowa atrakcja w odległości od naszego obiektu 10.4 km to spacer w koronach drzew po wieży widokowej na Słotwinach. Na szczyt Słotwin można wyjść pieszo lub wyjechać nowoczesną sześcioosobową kolejką krzesełkową. Miłośnicy rowerów górskich znajdą tu kilka tras o różnych stopniach trudności.

JAWORZYNA KRYNICKA 🚡

W odległości 12 km od naszego obiektu znajduje się magiczne miejsce z którego można podziwiać widoki na Beskid Sądecki, Niski, Tatry. Na szczyt prowadzą szlaki turystyczne, rowerowe oraz Kolej Gondolowa. Zimą Jaworzyna przeradza się w jedną z największych atrakcji narciarskich w okolicy

szlaki piesze górskie 🏞

Dla miłośników wędrówek górskich czeka wiele szlaków pieszych po okolicach Beskidu Sądeckiego. Tylicz to świetna baza wypadowa między innymi do zaliczenia Królowej Beskidu Niskiego Lackowej należącej do Korony Gór Polskich

Park wodny lipany 🏊‍♀

Dla miłośników kąpieli wodnych proponujemy wizytę u naszych sąsiadów za miedzą 🙂 w odległości 46 km od naszych apartamentów w Lipanach powstał nowy park wodny cieszący się wieloma atrakcjami dla każdego.

CENTRUM NARCIARSKIE MASTER SKI ⛷

Najprężniej rozwijająca się stacja narciarska w naszej okolicy. Doskonały obiekt narciarski dla rodzin z dziećmi pragnących zasmakować białego szaleństwa na nartach czy deskach. Zlokalizowany jest zaledwie 3 minuty w odległości 700 metrów od naszego apartamentu.

sTACJA NARCIARSKA TYLICZ SKI 🏂

Kolejna godna polecenia stacja narciarska oferująca dwie koleje krzesełkowe posiadająca kilka zróżnicowanych tras narciarskich, oślą łączkę. Mieści się 2 kilometry od naszego apartamentu trasę tę pokonacie w 5 minut samochodem.

UL. RYNEK 5
33-383 TYLICZ

KONTO BANKOWE:

ING 40 1050 1849 1000 0090 7761 1607

Obserwuj nas na:

N 49° 23.79000'N, 21°1.44960'E